SEZNAMTE SE
S INOVACEMI
OD SESDERMYČím to je, že je dermokosmetika od Sesdermy výjimečná?
Sesderma to jsou inovativní a mimořádně efektivní produkty využívající nejnovější poznatky o nanotechnologii a genocosmetice.

Díky angažmá dr. Gabriela Serrano a pokročilému vědeckému výzkumu se značka rozvíjí velmi dynamicky. Sesderma je spojována s hledáním nových řešení, inovativních složek a technologií, které umožňují proniknout do hloubky pokožky, díky čemu je zajištěn ten nejlepší účinek. V této oblasti je zřídka udělen certifikát ISO 22716 GMP za dodržování správných postupů při výrobě kosmetiky.


Jedním z elementu, které nejvíce značku Sesderma odlišují je nanotechnologie.

Umožňuje přenos aktivních látek uzavřených v nanosomech do nejhlubších vrstev kůže, čímž zesiluje jejich účinek. Účinné látky obsažené v nanosomech jsou stabilnější (to platí především pro vitaminy A a C a všechny látky, které mají vysokou oxidační kapacitu), díky čemu mohou dosáhnout do hlubokých vrstev kůže v nezměněné podobě. Nanotechnologie také umožňuje snížit koncentraci aktivní složky a minimalizovat riziko vedlejších účinků, jako je podráždění.
Značka Sesderma je také průkopníkem v nové oblasti kosmetiky - genokosmetiky.
Většina kosmetických přípravků dostupných na trhu odstraňuje pouze příznaky stárnutí kůže, které způsobuje snížená fyziologická efektivnost buněk: „zestárlé” buňky kumulují poškození v svém DNA, a proto je jejich pokaždé méně efektivní. Produkty značky Sesderma působí právě na geny a odstraňují problém přímo u zdroje. Díky použití nanotechnologie dosahují aktivní složky v produktech Sesderma do hlubokých vrstev kůže a povzbuzují buňky k replikaci nebo produkci kolagenu, elastinu nebo jiné důležité látky.


Kde jsme tuto technologii využili? 

Sesgen 32 Reti Age Factor G Renew

3-RETINOL
SYSTEM

3-retinol System je inovativní řešení vyvinuté společností Sesderma, které využíva tři formy retinolu.
Postupně uvolňované 3 formy retinolu (vitamín A) – retinol, retinyl, retinaldehyd – obsažené v jednom produktu (mezi jinými Reti Age), umožňují dosáhnout pozoruhodných anti-aging efektu, a co je ještě důležitější – minimalizují riziko podráždění a zčervenání kůže, a to dokonce i u osob, které dříve nepoužívali produkty s retinolem. Navíc při používání dermokosmetiky s 3-Retinol System nemusíte používat krém s vyšší obsahem retinolu.


Kde jsme tuto technologii využili? 

Reti Age zabieg 3-RETISES

CZYNNIKI
WZROSTU

Růstové faktory jsou přírodní bílkoviny nacházející v našem těle, které stimulují růst buněk, jejich transformaci a buněčné dělení.
Hrají důležitou roli při udržování zdravé pokožky a podílejí se na procesu přenosu impulsů mezi pokožkou a dermis. Výzkum ukazuje, že lokální aplikace růstových faktorů obsažená například v linii Factor G Renew zvyšuje syntézu kolagenu až o 86% a elastinu až o 76%. Růstové faktory používané v dermokosmetice Sesderma se získávají biotechnologicky za použití rostlin.


Kde jsme tuto technologii využili? 

Factor G Renew Reti Age Azelac RU krem-żel Nanocare Intimate Cicases WH Sodyses zákrok DNA RECOVERY

3-O-ETYLOWY
KWAS
ASKORBINOWY

3-O-etyl kyselina askorbinová je nejnovější formou všem dobře znane kyseliny askorbinové, tedy vitamínu C.
Má velmi stabilní chemickou strukturu, díky tomu snadno proniká kůží, zatímco čistá kyselina askorbová, stěží proniká do dermis. Použití kyseliny 3-O-ethyl-askorbové v dermokosmetice, například v řadě C-VIT, podporuje produkci cenného kolagenu a především dodává pokožce lesk.


Kde jsme tuto technologii využili? 

C-VIT zákrok 3-RETISES

SUN-SHIELD
SYSTEM

Technologie Sun-Shield System, obsažená řadě Repaskin, nejen chrání kůži před UVA, UVB záření, ale také opravuje existující fotopoškození kůže, a to dokonce v struktuře DNA.
Cílem je předcházet mj. kožním nádorům, jejichž příčinou bývají mutace genů. Výzkumy ukazují, že řada Repaskin s technologií Sun-Shield dokáže opravit až 50% poškození DNA.


Kde jsme tuto technologii využili? 

RepaskinMáte dotaz ohledně našich technologií
a bezpečnosti? Kontaktujte nás!


Kontaktujte nás!
Poznejte naše technoligie blíže.
Navštivte náš YouTube kanál!
PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by