PROFESIONÁLNÍ PROCEDURY

Mediderma je značka známá hlavně díky inovacím. Doposud proslula především prvními retinolovými peelingy s vitaminem C, dnes celkově mění představy o kůži po zákroku estetické medicíny.
Mediderma je značka, která se specializuje na produkty pro profesionální použití, patří do portfolia značky Sesderma. Mediderma byla založena před 25 lety skupinou dermatologů v čele s doktorem Gabrielem Serrano, který je zároveň zakladatelem Laboratoře Sesderma, jedné z nejuznávanějších laboratoří, zabývající se výrobou nejúčinnějších, vysoce kvalitních a zároveň bezpečných produktů pro péči o pokožku, dostupných ve více než 60 zemích. Byla to právě Mediderma, která jako jedna z prvních společností uvedla na trh dermo-kosmetiku s ovocnými kyselinami a v oblasti kosmetologie přelomovými liposomy, které aktivním složkám umožňují dostat se do nejhlubších vrstev kůže. Mediderma je také leaderem v oblasti použití růstových faktorů, mimetických peptidů a kmenových buněk.

MIKRO-JEHLIČKOVÁ TERAPIE
NANOPORE

Doktor Gabriel Serrano, tvůrce mikro-jehličkové terapie Nanopore, zařízení označuje jako super-technologii. Proč? Protože se jedná o málo invazivní metodu a funguje porovnatelně jako zákroky využívající laser. – Bude to jeden z nejdůležitějších zákroků a může konkurovat laserům. – vysvětluje Dr. Serrano.
Nanopore je téměř bezbolestný zákrok. A to díky úplně jiné konstrukci jehel a způsobu jejich pohybu, díky čemu se kůže rychleji regeneruje. Mikro-jehly v Nanopore jsou rovné, nikoliv zaoblené, jako v „penech“. Jehly vykonají až 1000 pohybů na sekund, díky tomu vyvolávají elektricitu v hloubce menší než 1mm v kůži. Stimulují růstové faktory pro přirozené oživení. Pokud tedy v zákroku zkombinujeme peeling s Nanopore (nejdříve peeling, následně jehly), zdvojnásobíme nebo dokonce ztrojnásobíme tím výsledný efekt. Vedlejší účinky se prakticky nevyskytují, podráždění, krvavení známé z jehel minulých generací také ne. Díky tomu budete po opuštění salonu vypadat dobře: bez začervenění a bez stop po jehlách. Nanopore tedy může představovat zákrok, který přesvědčí i osoby, které do té doby nebyli příliš nakloněny mikrojehličkovým kůrám.

PEELINGY S RETINOLEM
NEJNOVĚJŠÍ GENERACE
3 RETISES CT YELLOW PEEL
SES RETINAL ORANGE PEEL

Čím se liší od těch „staré generace“? Kůže se neodlupuje násilně, není podrážděná. Exfoliace nastává ve třech fázích: po třech, sedmi a deseti dnech. Retinol uzavřený v liposomech účinkuje hlouběji, je uvolňován pomaleji a je méně dráždivý.
Trendy ve světe dermatologie se mění a tvůrci peelingů se chtějí vyhnout tak silným reakcím jaké vyvolává například Yellow Peel se 4% retinolem: silné zčervenání kůže a intenzivní odlupování pokožky. Právě z toho důvodu Mediderma stvořila tři odlišné peelingy s retinolem: 3 RETISES CT Yellow Peel – kombinace tří typů retinolu „zabaleného“ do nanoliposomů, SES RETINAL Orange Peel s retinaldehydem uzavřeným v nanoliposomech, a také 3 RETSIES NANOPEEL 1% Gel. 

Navíc stejně jako jiné peelingy s retinolem, tento zákrok účinkuje na celé spektrum kožních problémů. Odstraňuje odbarvení, jizvy po akné, vyrovnává tón pleti, vyhlazuje, utužuje, uvolňuje, snižuje vrásky. Nejlépe je provést sérii 4-6 zákroků, jednou za měsíc. Díky stimulaci růstových faktorů si v průběhu 4-6 měsíců při používání peelingů Mediderma můžete všimnou ztluštění epidermis, díky tomu bude Vaše tvář vypadat mladší. Při obnově tkáně stárnoucí kůže, je potřeba 40 dní pro namnožení kolagenu a elastinu. Peelingy mají lepší efekt, pokud je zkombinujeme s mikrojehličkovou terapií.

OPRAVA
FOTOPOŠKOZENÍ
DNA RECOVERY PEEL

Jedná se o peeling využívající nejnovější objevy nanotechnologie, které fungují na úrovni DNA. Díky tomu nabízí široké spektrum účinků a efekty, kterých můžete dosáhnout jsou, v porovnání se standardními přípravky proti stárnutí, opravdu viditelné.
Aktivní látky v tomto peelingu jsou uzavřeny v liposomech – lipidových váčcích přenášejících látky do nejhlubších vrstev kůže. Díky tomu, na rozdíl od klasických chemických peelingů, není fungování přípravku závislé na jeho pH. To umožňuje vyhnout se pečení a podráždění kůže. 

Hlavní složka DNA Recovery Peel – Kyselina ferulová – redukuje tvorbu tymidinových dimerů až o 40%. Jsou to spoje mezi kyselinami DNA, které vznikají vlivem slunečního záření. Díky tomu kůže ošetřená DNA Recovery Peel získá svěží,mladistvý vzhled a odbarvení a vrásky budou méně viditelné. Retinol a retinaldehid účinkují proti akné a vráskám. Opravné enzymy nejen regenerují poškozené buňky, ale také je chrání před negativním vlivem opalování.

Během záběhu ucítíte jen jemné mravenčení, které během několika minut odezní. Kůže poté vypadá svěží, je rozjasněná a navlhčená. Peeling navrací hydrataci a správnou strukturu pokožky, zlepšuje stav mastné kůže s tendencí k akné, zabraňuje poškození slunečním zářením, a také redukuje množství hlubokých vrásek.

Ošetření před příležitostí

MANDELAC
S MASKOU ATPSES

Mandlový peeling je zákrok, který má omlazující a regenerující účinek na tvář, šíji a dekolt, a to na jakémkoliv typu pokožky, i na velmi citlivé. Je určen pro osoby dbající o mladistvý a zdravý vzhled své kůže a v létě také o rovnoměrné a sametové opálení. Okamžitě rozjasní a napne kůži.

Zákrok na bázi kyseliny mandlové má regenerační účinek, zvyšuje hydrataci, a obnovuje kožní aktivitu. Gel používaný při léčbě podporuje metabolické procesy a produkci melaninu v buňkách a zároveň působí jako silný antioxidant, který zabraňuje degradaci kolagenu, což snižuje tvorbu vrásek. Má široké spektrum silných bioprotektivních vlastností, které brání foto-stárnutí pokožky. Činí pokožku odolnější a méně citlivou na UV záření.

FERULAC
S VITAMINEM C

Dokonce i nevýraznou, unavenou tvář je možné rychlým způsobem rozjasnit a dodat jí mladiství vzhled. Zákrok Ferulac s vitaminem C pokožce navrací rovnováhu, rozjasňuje ji, redukuje drobné nedokonalosti a zmenšuje vrásky.

Zákrok kombinuje antioxidační účinky kyseliny ferulové s vitaminem C. Jedná se o celoro ní peeling určený pro všechny typy kůže postižené foto-stárnutím. Přípravky využívané v zákroku Ferulac jsou vytvořeny za pomocí nanosomové technologie: pronikají hluboko do kůže, pomalu se uvolňují a mají delší dobu působení, což je velmi důležité v případě rychle oxidujících antioxidantů. Zákrok nezpůsobuje viditelnou exfoliaci, ale nabízí okamžitý efekt vyhlazení a rozjasnění pokožky. 

Chcete se stát partnerem
značky medi+derma?
KONTAKTUJTE NÁS
+420 228 883 054
sesdermacesko@sesderma.com

Jsme Vám k dispozici
od pondělí do pátku od 8:30 do 16:30
Kde mohu podstoupit zákrok?

Vyhledat salóny nabízející naše procedury ve Vašem okolí.
PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by