SESDERMA
Naslouchejte kůži, naslouchejte lidem

Sesderma to je inovativní, neobyčejná a hlavně účinná dermokosmetika, která využívá objevy světové dermatologie a genokosmetiky. Firma byla založena ve španělsku v roce 1989 na základě iniciativy Dr. Gabriela Serrano, vynikajícího specialisty v oblasti dermatologie. Značka se může pochválit více než 25 letou zkušeností a dostupností v téměř 60 zemích na celém světe.

NAŠE
ÚSPĚCHY
Sesderma v průběhu posledních let, nejen že tvoří neobyčejně účinné produkty, ale také určuje trendy moderní péče o zdravou i problematickou pokožku, díky tomu získala uznání mezi ženami i specialisty. Důkazem toho jsou získané ocenění:


Byla to právě Sesderma, která jako jedna z prvních společností uvadla na trh dermokosmetiku s přelomovou nanotechnologií. Ta umožňuje aktivním látkám pronikat do nejhlubších vrstev kůže. Sesderma je také lídrem v použití růstových faktorů, mimetických peptidů a kmenových buněk.
Firma má své vlastní laboratoře, propaguje rozvoj, inovaci a výzkum nových produktů. Sesderma je držitelem zřídka udělovaného certifikátu ISO 22716 GMP za dobré postupy při produkci kosmetických přípravků. Do portfolia produktů Sesdermy patří rovněž značka Mediderma, specializuje se na produkty pro profesionální použití jako jsou chemické peelingy a výplně. Mediderma na trh uvedla také moderní zařízení pro mikro-jehličkovou terapii – Nanopore.
NAŠE MISE
"Uspokojit potřeby našich klientů produkty, které se díky použití kompletní dermatologie snoubící technické inovace a vklad klienta hodí pro každý typ pokožky. Sesderma naslouchá svým pacientům i jejich pokožce."

SESDERMA
VE SVĚTĚ
Jazyk kůže, je univerzálním jazykem, a proto je přítomnost na trzích celého světa jedním ze základních cílů Laboratoře Sesderma.

Momentálně je značka dostupná ve více než 60 zemích a má pobočky na strategicky významných trzích..
SEVERNÍ
A JIŽNÁ AMERIKA
BOLÍVIE
BRAZÍLIE
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA
GUATEMALA
HONDURAS
KOLUMBIE
KOSTARIKA
MEXIKO
NIKARAGUA
PANAMA
PARAGUAY
PERU
PORTORIKO
SALVÁDOR
USA
VENEZUELA
EVROPA
RAKOUSKO
BELGIE
BĚLORUSKO
KYPR
ČESKÁ REPUBLIKA
ESTONSKO
FINSKO
FRANCIE
ŠPANĚLSKO
LITVA
LOTYŠSKO
MOLDÁVIE
NĚMECKO
NORSKO
POLSKO
PORTUGALSKO
RUSKO
RUMUNSKO
SLOVENSKO
TURECKO
UKRAJINA
VELKÁ BRITÁNIE
ITÁLIE
AFRICA
EGYPT
LIBYE
MOROCCO
TUNISKO
ÁZIE
SAUDSKÁ ARÁBIE
BAHRAJN
BANGLADÉŠ
FILIPÍNY
INDIE
INDONÉZIE
IRÁN
JORDÁNSKO
KATAR
KAZACHSTÁN
KAWAJT
SRÍ LANKA
TCHAJ-WAN
SPOJENÉ ARABSKÉ
EMIRÁTY
AUSTRÁLIE
AUSTRÁLIE
NOVÝ ZÉLAND


PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by