SESGEN 32

Vraťte si mládí
na úrovni DNA

Sesgen 32 je anti-agingová léčba, která omezuje nejen viditelné projevy stárnutí, ale i zdroj problému. Tato novátorská řada dermatologické anti-agingové kosmetiky díky použití nanotechnologií a inovativních složek působí na genové úrovni, prodlužuje životnost buněk a regeneruje ty poškozené. Díky tomu kůže získává mladistvý vzhled. Nejdůležitější složkou řady Sesgen 32 je teprenon, který stabilizuje telomery, zabraňuje změnám v expresi genu, zpomaluje stárnutí buněk a prodlužuje jejich život o celou jednu třetinu.

Má vliv na redukci známek stárnutí a neutralizuje jak funkční (ztráta vlhkosti, skvrny), tak strukturální symptomy(vrásky, rozšířené póry, erytém). Řada genetické kosmetiky Sesgen 32 byla vytvořena pro potřeby lidí vystavených poruchám denního rytmu v důsledku charakteru jejich práce, např. pilotů, stevardek, osob cestujících mezi časovými pásmy. Reguluje cyklus metabolických procesů pokožky narušených stresem, nepravidelným spánkem, časovým posunem atd.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by