PRIMUVIT

Péče
o atopickou pleť

Primuvit byl vytvořen se zaměřením na atopický zánět kůže, suchou kůži a velmi suchou, loupající se kůži náchylnou k atopickým zánětům. Lze jej používat jak na obličej, tak na tělo. Primuvit obsahuje pupalkový olej, který podporuje proces regenerace kůže, zlepšuje její pružnost a zpomaluje proces stárnutí. Keramidy jojobového oleje, velice podobné keramidům epidermis, hluboce zvlhčují kůži a vracejí jí rovnováhu. Krém obsahuje také vitamin E, který likviduje volné radikály odpovídající za předčasné procesy stárnutí.

Další složkou je kyselina linolová, která regeneruje buňky kůže a doplňuje působení alantoinu. Bambucké máslo má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (linolové, oleinové, palmitinové a stearinové), které podporují jeho výjimečné působení při kontaktu s kůží. Má změkčovací vlastnosti, stimuluje a chrání. Navíc skvěle regeneruje buňky, do hloubky vyhlazuje a vyživuje kůži. Přísada aloe a močoviny zvlhčuje a zklidňuje pokožku.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by