NANOCARE

Objevte nejintimnější
krásu

Nanocare Intimate je řada s omlazovacím účinkem určená pro péči o intimní partie. Navrací kůži pevnost, zlepšuje její vlhkost, barvu, regeneruje změny spojené se stárnutím, porodem nebo mnohaletou depilací intimních partií. Jedním z faktorů, který odlišuje řadu Nanocare od ostatních výrobků pro intimní hygienu, je využití nanotechnologií. Umožňuje přenášení aktivních složek uzavřených do nanozomů do nejhlubších vrstev kůže a sliznice. To posiluje jejich účinek a zajišťuje větší toleranci.

Aplikace výrobků Nanocare Intimate podporuje lepší stav kůže a sliznice a díky použití lipozomů snižuje riziko infekce. Výrobky z řady Nanocare Intimate obsahují také růstové faktory (bílkoviny rostlinného původu), které regulují buněčný cyklus a stimulují aktivitu buněk. Jejich využití aktivuje syntézu kolagenu a jiných složek extracelulární matrice, navrací kůži pružnost a zvyšuje tloušťku vlastní kůže.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by