HIDRADERM HYAL

Tři formy kyseliny hyaluronové
pro vícevrstvou hydrataci

Řada Hidraderm hyal je bohatým zdrojem kyseliny hyaluronové, určeným pro každý typ kůže vyžadující intenzivní hydrataci. Hidraderm hyal obsahuje kyselinu hyaluronovou se třemi různými molekulárními hmotnostmi, díky čemuž působí ve všech vrstvách kůže. S nízkou molekulární hmotností, uzavřená v lipozomech, má silně hydratační vlastnosti a ve spojení s retinolem a retinaldehydem povzbuzuje syntézu vlastní kyseliny hyaluronové a zvyšuje tak efekt hydratace.

Volná kyselina hyaluronová, s vysokou molekulární hmotností, působí povrchově, chrání pokožku, vytváří ochrannou vrstvu na jejím povrchu a zabraňuje ztrátě vody. Hidraderm hyal navíc chrání před vnějšími vlivy, jako jsou suchý vzduch, mráz nebo čisticí prostředky, a vnitřními vlivy jako stárnutím a atopií. Složení řady Hidraderm hyal je založeno na nanotechnologii, která zvyšuje pronikání aktivních látek do hloubky kůže. Doporučuje se také pro účely regenerace po peelingových a laserových zákrocích, mikrodermabrazi nebo použití retinoidů.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by