FACTOR G RENEW

Vzbuďte kolagen
ve své kůži

Řada Factor G Renew je doporučována pro ženy v každém věku, zejména pro ty, které potřebují zpevnit pokožku a zvýšit její pružnost z důvodu náhlého zhubnutí, pro ženy po 30. roku života, kdy nastává první větší pokles kolagenu a elastinu, a pro ženy procházející menopauzou. Řada Factor G Renew zvyšuje syntézu kolagenu až o 86 % a elastinu až o 76 %. Složení Factor G Renew obsahuje biomimetické peptidy, 5 růstových faktorů rostlinného původu (HGH, GM-CSF, EGF, TGF-β2 a TIMP 2), kmenové buňky získané z jabloně domácí a výtažek z pupečníku asijského, jež stimulují proces regenerace, zpevňují, napínají a vyhlazují kůži.

Antioxidační komplex, v jehož složení jsou ergothionein, pterostilben, quercetin a vitamin E, chrání kůži před vnějšími vlivy a pomáhá zachovat její mladistvý vzhled. Použití nanotechnologií zaručuje účinné vstřebávání složek Factor G Renew do kůže.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by