C-VIT

Dodej zářivý vzhled
své pokožce!

C-VIT je určen pro pleť vyžadující intenzivní zesvětlující a omlazující působení. Dokonale se osvědčuje také jako součást terapie vaskulární kůže. Dermatologická kosmetika z řady C-VIT značky Sesderma obsahuje nejstabilnější formu vitaminu C (3-O-etyl kyselinu askorbovou). Je to nejsilnější antioxidant a jeden z nejlépe prozkoumaných vitaminů ohledně působení na pokožku – stimuluje regeneraci kolagenu a dodává kůži hladkost, pružnost a pevnost.

Navíc chrání před poškozením, které způsobuje UV záření a volné radikály, a díky zpomalování procesu syntézy melaninu dokonale zesvětluje skvrny a vyrovnává barvu. V řadě C-VIT je využit také nový komplex ANTIOX BOOSTER SYSTEM – výtažek z jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba), quercetinu a pterostilbenu, který zesiluje antioxidační potenciál výrobků. Nanotechnologie využitá v produktech navíc usnadňuje pronikání aktivních látek do hloubky kůže.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by