AZELAC RU

Krása
beze skvrn

Azelac RU rozjasňuje a redukuje skvrny různého původu a zabraňuje jejich vzniku. Řada byla zpracována speciálně pro potřeby kůže s poruchami pigmentace a symptomy stárnutí. Doporučena je také v případě pozánětlivé hyperpigmentace vyskytující se na místech, kde dříve bylo akné. Lze využívat po celý rok, i v období intenzivního slunečního záření − pod podmínkou pravidelného používání ochranného faktoru.

Azelac RU krém-gel, nejnovější dermatologická kosmetika v řadě, obsahuje zesvětlující látky, například kyselinu azelaovou, 4-butyl resorcinol, a také poslední objev – růstové faktory rostlinného původu, které zmírňují nejen symptomy stárnutí kůže, ale i vrásky. Azelac RU krém-gel je skutečnou inovací – řada má depigmentační účinky a působí rovněž proti stárnutí. Ve výrobcích z řady Azelac RU je použita nanotechnologie, díky které složky pronikají do hlubokých vrstev kůže a zajišťují intenzivní depigmentační účinky.

PRODUKTY


Na těchto stránkách používáme soubory cookie, aby naše služba mohla fungovat lépe. Tento mechanismus můžete kdykoli vypnout v nastavení prohlížeče.
created by